Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. obsługi klienta
new
Sales
Concentrix CVG International

Lublin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

W Concentrix + Webhelp pomagamy inaczej spojrzeć na wyzwania Customer Experience, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wyjątkowe doświadczenia i zwiększają wydajność.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
skuteczna komunikacja
kreatywność
komunikatywność
samodzielność
Friendly offer
Opis stanowiska

Co należy do Twoich ciekawych zadań?

· Obsługa połączeń wychodzących w języku polskim

· Wprowadzanie danych do systemu

· Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów

· Przygotowywanie ofert dla klientów i ich sprzedaż

· Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Czego od Ciebie oczekujemy?

· Znajomości języka polskiego w stopniu biegłym (C1)

· Umiejętności obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

· Komunikatywności i nastawienia na pracę z ludźmi

· Wysokiej kultury osobistej i orientacji na potrzeby klienta

· Zaangażowania i motywacji do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie! 😊

Co możemy dać Ci w zamian?

· Umowę zlecenie od pierwszego dnia współpracy

· Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy – pracujemy w systemie zmianowym

· Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

· Szkolenie w pełni przygotowujące Cię do wykonywania pracy

· Wiele wyzwań i ambitnych zadań

· Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie