Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Executive
Marketing
Coollective

Coollective
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kreatywność
samodzielność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Do butikowej agencji kreatywnej Coollective szukamy dobrze zorganizowanej, samodzielnej i pomysłowej osoby na stanowisko Account Executive.

Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową brandów, m.in tych należących do portfolio firmy Mattel. Poza bieżącym wsparciem brand managerów, realizujemy lokalne aktywacje dla marek, między innymi kampanie reklamowe, produkcje foto i wideo, współprace z influencerami i eventy. Zajmujemy się różnymi projektami, więc nasza praca jest dynamiczna i każdy dzień wygląda trochę inaczej. W naszym biurze panuje swobodna atmosfera, więc szukamy otwartej osoby, która stanie się częścią naszego zespołu 😊

Przykładowe zadania:

- codzienna współpraca z klientem, koordynacja projektów i wsparcie w bieżących działaniach

- przygotowywanie tekstów marketingowych w języku polskim i angielskim

- współpraca z influencerami (research, briefing, koordynacja pracy, przygotowanie raportu)

- koordynacja projektów graficzno-kreatywnych

- przygotowywanie prezentacji marketingowych

- tłumaczenia tekstów (polski-angielski, angielski-polski)

- opracowywanie koncepcji kampanii dla nowych produktów

- współpraca z mediami

- kontakt z partnerami biznesowymi

Wymagania:

- doświadczenie w pracy agencyjnej (minimum 2 lata)

- perfekcyjna znajomość języka polskiego i angielskiego

- lekkie pióro i łatwość w tworzeniu tekstów marketingowych i komunikatów prasowych

- bardzo dobra znajomość rynku influencerów i social mediów

- znajomość narzędzi i trendów w marketingu i umiejętność wdrażania ich do projektów

- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

- elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania

- kreatywność i samodzielność w realizacji zadań

- obowiązkowość i bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole