Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

馃捈 M艂odszy Specjalista ds. Sprzeda偶y / Asystent Managera
new
Sales
Direct4Energy Sp. zo. o.

7 000 - 14 000 PLNNetto miesi臋cznie - B2B
9 000 - 14 000 PLNBrutto miesi臋cznie - UZ
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
doradztwo
sprzeda偶
odpowiedzialno艣膰
komunikatywno艣膰
Mile widziane
elastyczno艣膰
kreatywno艣膰
multitasking
Opis stanowiska

Jeste艣my firm膮 numer 1 w bran偶y sprzeda偶y energii elektrycznej i gazu w Polsce, specjalizuj膮c膮 si臋 w dostarczaniu rozwi膮za艅 dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku. Posiadamy ponad 10-letnie do艣wiadczenie w optymalizacji koszt贸w energii elektrycznej i gazu dla naszych klient贸w biznesowych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego, kt贸ry b臋dzie odpowiedzialny za aktywn膮 sprzeda偶 naszych produkt贸w i us艂ug, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klient贸w biznesowych. G艂贸wnym celem stanowiska jest budowanie trwa艂ych relacji z klientami poprzez fachowe doradztwo energetyczne oraz zapewnianie kompleksowej opieki w trakcie trwania wsp贸艂pracy.

馃搷 Miejsce pracy: Warszawa, Genewska 6

馃憠 Obowi膮zki:

  • Aktywna sprzeda偶 rozwi膮za艅 energetycznych (energia elektryczna i gaz) dla klient贸w biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie d艂ugoterminowych relacji z klientami poprzez 艣wiadczenie wysokiej jako艣ci doradztwa i obs艂ugi klienta.
  • Analiza potrzeb i wymaga艅 klient贸w oraz dostosowywanie ofert do ich indywidualnych potrzeb.
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie umiej臋tno艣ci zwi膮zanych z bran偶膮 energetyczn膮.

馃憠 Wymagania:

  • Do艣wiadczenie w sprzeda偶y produkt贸w lub us艂ug, preferowana bran偶a energetyczna.
  • Umiej臋tno艣膰 budowania trwa艂ych relacji z klientami i obs艂ugi klienta.
  • Podstawowe umiej臋tno艣ci komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole oraz asertywne podejmowanie decyzji.

馃憠 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzale偶nionym od wynik贸w.
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju komunukacji i uczestnictwa w szkoleniach bran偶owych.
  • Prac臋 w nowym dynamicznym zespole wiod膮cej firmy na rynku energetycznym.
  • Mo偶liwo艣膰 awansu na kolejne stanowiska, kt贸ry nie jest upodobaniem szefa tylko jest rezultatem Twoich kompetencji,

馃殌 Etapy rekrutacji:

1) Rozmowa wst臋pna - 15-30 minutowa rozmowa, wst臋pne zapoznanie

2) Dzie艅 pr贸bny - kandydat w roli obserwatora widzi od podszewki czym si臋 zajmujemy i jak dzia艂amy, po czy na koniec dnia pisze test i wsp贸lnie go weryfikujemy

3) Je艣li powy偶sze etapy przejd膮 pomy艣lnie zapraszamy do wsp贸艂pracy 馃

Je艣li jeste艣 osob膮 zorientowan膮 na osi膮ganie cel贸w, posiadasz do艣wiadczenie w sprzeda偶y oraz chcesz rozwija膰 si臋 w bran偶y energetycznej, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego ds. Sprzeda偶y Energii i Gazu w naszej firmie.

7 000 - 14 000 PLN

Netto miesi臋cznie - B2B

9 000 - 14 000 PLN

Brutto miesi臋cznie - UZ