Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kupiec
new
Sales
Europa Systems Sp. z o.o.

Kupiec

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
negocjacje
analiza
prawo jazdy
Mile widziane
Angielski
INCOTERMS 2020
ERP
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Kupiec

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

Twoje zadania:

  • Realizacja procesu zakupowego oraz założeń strategii zakupowych,
  • Negocjacje warunków komercyjnych dla wybranych kategorii asortymentowych,
  • Analiza rynku dla wybranych kategorii asortymentowych,
  • Analiza historycznych danych i prognoz dla przydzielonych asortymentów zakupowych,
  • Tworzenie umów ramowych,
  • Ocena dostawców,
  • Budowanie i usprawnianie relacji z obecnymi i nowymi dostawcami,
  • Przygotowywanie analiz w obszarze zakupów.

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych,
  • Analityczne podejście do procesu zakupowego,
  • Kompleksowa analiza rynku,
  • Myślenie analityczne,
  • Sumienność i dbałość o szczegóły,
  • Prawo jazdy kat. „B”.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość reguł Incoterms 2020,
  • Znajomość zasad działania systemów ERP,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Twoje korzyści:

  • Nie ponosisz kosztów związanych z dojazdami do/z pracy dla osób mieszkających w Szczecinie lub Stargardzie - organizujemy car-sharing dla naszych pracowników;
  • Różnorodne benefity odpowiadające potrzebom naszych pracowników: opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny MyBenefit, platforma e-learningowa do nauki j. obcych, zniżki na studia, premie świąteczne z ZFŚS;
  • Premie kwartalne;
  • Współpraca oparta o szacunek i wiedzę.