Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operator Kotła
new
Inżynieria
Fortum

Fortum
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Fortum
Fortum

Podstawą naszej działalności jest dostarczanie czystej energii, a kwestie ochrony środowiska są dla nas ważne. W codziennej pracy dbamy o zmniejszenie zużycia surowców i promowanie postaw proekologicznych. Wartości Fortum – ciekawość, odpowiedzialność, uczciwość i szacunek – tworzą podstawę naszych działań. Pomagają nam w dążeniu do etycznego i zespołowego osiągania naszych celów. Praca to nie wszystko – zarówno ona jak i czas wolny są dla nas równie istotne. Wiemy, że to, jak wykorzystujemy nasz czas, kształtuje jakość naszego życia.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Uprawnienia energetyczne
język polski
Opis stanowiska

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. www.fortum.com.

Informacje na temat roli

  • Obsługa kotłów wodnych w Bytomiu i Zabrzu wraz z urządzeniami pomocniczymi
  • Obsługa sieci ciepłowniczej, przepompowni wody sieciowej wraz z urządzeniami pomocniczymi
  • Nadzór nad urządzeniami podawania paliwa i usuwania popiołów
  • Obsługa urządzeń nowego bloku w czasie postoju kotłów wodnych
  • Odpowiedzialność za pracę urządzeń w sposób gwarantujący maksymalną sprawność wytwarzania, pewność ruchu, ekonomię i bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Monitoring i analiza pracy kotła wraz z urządzeniami pomocniczymi
  • Monitoring emisji spalin do środowiska
  • Przestrzeganie wymogów i procedur BHP i ppoż.
  • Wykonuje prace konserwacyjne zgodnie z dokumentacją techniczno ruchową oraz usuwa drobne usterki
  • Nadzoruje prace wykonywane przez pracowników firm zewnętrznych

Dlaczego Fortum?

Przed Tobą największe wyzwanie naszych czasów. Aby móc dążyć do zmian w stronę czystszego świata, musimy na nowo ukształtować system energetyczny. Aby osiągnąć nasz cel, wprowadzamy kulturę otwartości. Dzięki wzajemnemu zaufaniu, wierze w ludzi i dbałości o dobre samopoczucie każdego z nas możemy osiągać jeszcze lepsze wyniki. Elastyczność to nowa norma – stosujemy hybrydowy system pracy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Dla Ciebie praca w Fortum oznacza niezwykłe możliwości rozwijania swojej specjalistycznej wiedzy i wypracowania merytorycznej ścieżki kariery. Będziemy Cię wspierać na tej drodze. Wierzymy, że różnorodność i integracja inspirują nas wszystkich do innowacyjności i wspólnego rozwoju. Dlatego zależy nam na budowaniu zespołów, w których każda osoba ma poczucie przynależności do grupy i równego traktowania.

Wymagane:

  • Doświadczenie przy eksploatacji urządzeń energetycznych
  • Uprawnienia energetyczne: eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji dla grupy I, II i III
  • Znajomość programów pakietu Office - mile widziana
  • Dyspozycyjność, praca na stanowisku Operatora Kotła, to praca w ruchu ciągłym
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Jesteś zainteresowany/-a?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line, poprzez użycie przycisku „Aplikuj”.