Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
new
Sales
Fructoplant Sp. z o.o.

6 900 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż B2B
negocjacje
planowanie
Microsoft Excel
Opis stanowiska

KIM JESTEŚMY:

Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P.

KOGO SZUKAMY:

Pasjonata/ki sprzedaży! Utalentowanej/go Kandydatki/Kandydata posiadającej/go kompetencje poparte wynikami i doświadczeniem w obszarze skutecznego zarządzania relacją z klientem biznesowym. Seniorki/Seniora, która/y zdobywa cele, stale się rozwija, ale również chętnie dzieli się wiedzą i wierzy w efekt synergii w zespole.

MIEJSCE PRACY: Gąbin k/Płocka

TWOJE ZADANIA:

Będziesz odpowiedzialny/a za skuteczną współpracę z obecnymi klientami, prowadzącą do zwiększania ilości i wartości zamówień (codzienny kontakt telefoniczny i mailowy, sporadycznie wyjazdy). W zakresie odpowiedzialności na oferowanym stanowisku znajduje się również aktywne poszukiwanie nowych klientów. Do realizacji zadań należy też administracyjna obsługa procesu sprzedaży i nadzór nad prawidłową realizacją zamówienia oraz przygotowywanie zestawień i raportów. Oczekujemy, że Starszy/a Specjalista/ka będzie realizować powierzone odpowiedzialności w sposób optymalny, asertywny i poprzedzony analizą z wykorzystaniem dostępnych zasobów przy jednoczesnej eliminacji działań zbędnych, nieefektywnych i nie prowadzących do realizacji celów firmy.

OCZEKUJEMY:

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy z klientem B2B (mile widziane doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi)
  • doskonałej znajomości Excela
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (codzienna współpraca z klientami odbywa się w tym języku)
  • umiejętności planowania zadań i orientacji na realizację celu
  • umiejętności budowania efektywnych relacji biznesowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wysokiego poziomu etyki zawodowej i dojrzałości emocjonalnej
  • postawy lidera
  • dyspozycyjności do wyjazdów do klientów (praca głównie stacjonarna)

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia) i warunki pracy
  • otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły
  • unikalną atmosferę współpracy opartą na zaufaniu i szacunku, z krótką ścieżką decyzyjną
  • możliwość powiększania Twoich kwalifikacji poprzez dostęp do platformy językowej i biblioteczki firmowej oraz udział w kursach i szkoleniach

Brzmi ciekawie? Prześlij nam Twoje CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

6 900 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP