Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. Sprzedaży Eventów
new
Sales
GRUPA SJS S.A.

6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Sales
kreatywność
sprzedaż
skuteczna komunikacja
prawo jazdy
Opis stanowiska

SJS S.A. to ponad 20 lat doświadczenia w szkoleniach z bezpiecznej jazdy i organizacji eventów, z wykorzystaniem samochodów sportowych, czy offroad. Nasze spółki to: SJS Driving Experience, SJS Driving Academy oraz Szkoła Jazdy Subaru.

Od lat dostarczamy naszym klientom niezapomniane emocje na różnego rodzaju eventach, a także jako jedna z najlepszych szkół doskonalenia techniki jazdy w Polsce, pomagamy w rozwijaniu umiejętności kierowców. Bardzo dbamy o jakość, a ona zależy m.in. od naszych zdolnych i zaangażowanych zespołów. Jeśli i Ty dbasz o to, aby Twoi klienci czuli profesjonalizm i zaangażowanie przy każdym kontakcie, zapraszamy Cię na rozmowę z nami. Wierzymy, że tak jak my zakochasz się w ryku silnika supersamochodów i będziesz z pasją realizował fantastyczne wydarzenia dla naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami niezapomniane wydarzenia! Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji eventów i poszukujemy pełnego energii Specjalisty lub Specjalistki ds. Sprzedaży Eventów, który pomoże nam rozwijać naszą spółkę. Oferujemy współpracę w ramach kontraktu B2B.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez różne kanały.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Koordynacja procesów sprzedażowych od pozyskania klienta do finalizacji umowy.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji w branży eventowej.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, marketingowym i projektowym w całym procesie sprzedażowym.

Na start, otwarcie mówimy, że wymagamy doświadczenia w sprzedaży. Co jeszcze?

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i aktywnej sprzedaży B2B. Jeśli masz doświadczenie w branży eventowej, będzie to dodatkowy atut!
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami. Tu przydadzą się na pewno wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności prezentacyjnych.
  • Kreatywności i inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Orientacja na zdobywanie nowych klientów i motywacja do osiągania celów sprzedażowych
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Oferujemy pracę w trybie hybrydowym
  • Do Twojej dyspozycji będzie 26 dni płatnej nieobecności
  • Po okresie próbnym:
  • Pakiety sportowe Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna. Dla Ciebie i dla Twoich bliskich.
  • Integracja i budowanie zespołu, bo ważna jest dla nas dobra atmosfera w pracy.
  • Dopracowany proces onboardingu, który zapewnia nowym współpracownikom indywidualne wsparcie i mentorstwo
  • Jesteśmy jednym zespołem, dlatego pracujemy w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia
6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B