Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Handlowiec - doradca klienta
new
Sales
Lidewood

Lidewood
Piekary Śląskie
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
sprzedaż
samodzielność
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Szukamy handlowca z menedżerskim podejściem do rozwoju nowego oddziału firmy.

Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową systemów tarasowych, elewacyjnych i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Mała organizacja z rozwojowym podejściem do biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta
  • Sprzedaż produktów
  • Tworzenie wycen i negocjacje z klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Zarządzanie salonem sprzedaży
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Czego wymagamy?

  • Dużej dyspozycyjności czasowej w sezonie sprzedażowym od Marca do Września
  • Dużych chęci do pracy, motywacji do działania
  • Umiejętności logicznego myślenia
  • Szybkiego przyswaja wiedzy
  • Doświadczenia w sprzedaży

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy, w którym zgarniesz bonus od każdej zrealizowanej sprzedaży.
  • Możliwość wykorzystania dużego potencjału regionu, w którym będziesz pracować
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy
  • Dobrą atmosferę i przygotowanie do pracy

Proces rekrutacji zakłada dwa etapy:

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, odezwiemy się do Ciebie w celu umówienia na pierwszą zdalną rozmowę rekrutacyjną.

Na drugi etap zaprosimy wskazane osoby do oddziału a pozostałym wyślemy podziękowania za udział w rekrutacji.

Nawiążemy współpracę z osobą, która najlepiej będzie pasować do firmy po drugim etapie.

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP