Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Budowy – branża drogowa
new
Inżynieria
PORR S.A.

PORR S.A.
Świdwin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
prawo jazdy
podejmowanie decyzji
Opis stanowiska

BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego

i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i kontrola prac budowlano-montażowych
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac
  • Opracowywanie logistyki prac budowlanych, zamawianie towarów
  • Rozliczanie budżetu powierzonego odcinka prac
  • Bieżąca współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość technicznych aspektów budowy
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku Inżynier Budowy w branży drogowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Świdwin