Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Sprzedaży
new
Sales
TMSYS sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
samodzielność
sprzedaż
Opis stanowiska

W TMSYS Sp. z o.o. zajmujemy się rozwojem i dystrybucją profesjonalnego oprogramowania CAD 2D/3D. Jesteśmy liderem sprzedaży oraz kompleksowej obsługi Klienta w zakresie programów do projektowania w Polsce.

Poznaj nasze produkty: https://www.tmsys.pl/

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy : Kraków

Główne zadania na stanowisku:

  • Diagnoza potrzeb klienta
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez sprzedaż produktów do klientów znajdujących się w portfelu firmy i pozyskanych w sposób samodzielny
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Systematyczne raportowanie swojej pracy
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych (opcjonalnie)

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Doświadczenia w sprzedaży i umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • Komunikatywności, samodzielności, profesjonalizmu w działaniu Determinacji w zdobywaniu nowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Dobrej organizacji pracy i nastawienia na realizację zakładanych celów

Dodatkowym atutem będzie :

  • Znajomość oprogramowania CAD 2D/ 3D np. AUTOCAD
  • Wykształcenie kierunkowe /lub znajomość podstaw projektowania CAD
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Nie wysyłaj do nas CV jeżeli:

  • Boisz się kontaktu telefonicznego z Klientami
  • Nie lubisz pracy z ludźmi
  • Nie masz potrzeby rozwoju swoich umiejętności i kompetencji
  • Nie chcesz zarabiać powyżej przeciętnego wynagrodzenia

Co oferujemy naszym pracownikom:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b (wg preferencji kandydata)
  • Bezpieczne i stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, życzliwe relacje, wzajemne wsparcie
  • Wspieranie rozwoju i możliwości awansu osób wyróżniających się
  • Spotkania integracyjne