Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Manager (Warmia, Mazury, Podlasie)
new
Sales
Tobea Sp. z o.o.

9 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
prawo jazdy
doradztwo techniczne
inwestycje
język korzyści
determinacja
Zorientowanie na cel
Mile widziane
aktywność na Linkedin
język angielski
Opis stanowiska

Dla markowego klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera.

Co gwarantujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 9000 - 11000 brutto, na umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy,
  • Przejrzyste zasady współpracy i premii oparte na ambitnych, ale realnych wymaganiach,
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), karta paliwowa,
  • Wpływ na kształtowanie swojego stanowiska i szansę rozwoju,
  • Wdrożenie na stanowisko, wsparcie zespołu w procesie sprzedażowym i wysokiej jakości produkty,
  • Pracę w stabilnej, cenionej przez pracowników i klientów firmie.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzasz i rozwijasz sprzedaż w podległym regionie (woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie),
  • Prowadzisz doradztwo techniczno-handlowe dla określonych grup klientów,
  • Trzymasz rękę na pulsie monitorując, co dzieje się w regionie - jakie są planowane i realizowane inwestycje, jakie są prognozy, z kim warto nawiązać kontakt, budujesz relacje z osobami decyzyjnymi, zdobywasz istotne informacje,
  • Bierzesz aktywny udział w procesach przetargowych,
  • Analizujesz prognozy rynkowe i dopasowujesz działania, wdrażasz rozwiązania i pomysły na zwiększanie sprzedaży i zasięgu działań,
  • Reprezentujesz firmę zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami,
  • Raportujesz aktywność, prowadzisz bazę inwestycji w CRM,
  • Oferowane stanowisko jest stanowiskiem samodzielnym bez podległych pracowników, jednak wspierać Cię będzie zespół, byś nie musiał wszystkiego wykonywać sam.

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży budowlanej, technicznej lub inżynieryjnej,
  • Znasz doskonale biura projektowe i inwestorów w regionie,
  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów wysokiej jakości, mówisz językiem korzyści, potrafisz bronić produktów nie tylko ceną,
  • Rozumiesz zasady funkcjonowania inwestycji budowlanych, broniłeś produktów na różnych ich etapach,
  • Szybko się uczysz i masz w swoim doświadczeniu sukcesy sprzedażowe,
  • Posiadasz wykształcenie budowlane lub pokrewne inżynieryjne (mile widziane),
  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B i dobrze odnajdujesz się w pracy mobilnej,
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • Cechuje Cię samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Potrafisz organizować pracę własną, prawidłowo diagnozujesz priorytety i dowozisz zobowiązania,
  • Czerpiesz satysfakcję z realizacji celów i osiągnięcia są dla Ciebie motorem działań, a w sytuacji wyzwań poszukujesz rozwiązań i łatwo się nie poddajesz,
  • Nie narzucasz swojego punktu widzenia, zanim nie rozpoznasz sytuacji, wyzwań i potrzeb klienta,
  • Jesteś zarazem asertywny i pomocny, swoją postawą łatwo budujesz zaufanie,
  • Choć jesteś w pełni samodzielny, satysfakcję sprawia Ci praca zespołowa, potrafisz efektywnie i z szacunkiem komunikować się z innymi współpracownikami,
  • Przestrzegasz regulaminów, dbasz o BHP, raportowanie podstawowych aktywności nie spędza Ci snu z powiek.

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie?

Daj się poznać! Aplikuj!

Rekrutację prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139

9 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP