Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

PR & Content Manager
new
Marketing
Trichopartner sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
social media
praca w grupie
kreatywność
copywriting
Content
public relations
Opis stanowiska

Firma Trichopartner zajmuje się dystrybucją kosmetyków i urządzeń do gabinetów trychologicznych, salonów beauty i klinik medycyny estetycznej.

Jako lider na polskim rynku w oferowaniu rozwiązań trychologicznych poszukujemy osoby, która zahipnotyzuje nas swoją energią i pomysłami w budowanym dziale marketingu

Na stanowisku PR & Content Manager będziesz odpowiedzialna_y za:

· Opracowywanie i wdrażanie strategii PR, w tym budowanie relacji z mediami, influencerami i partnerami biznesowymi

· Tworzenie i redagowanie treści specjalistycznych (trychologia) na różne kanały komunikacji, w tym strony internetowej, media społecznościowe, blogi, newslettery i materiały promocyjne

· Monitorowanie i analiza efektywności działań PR oraz dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane

· Koordynowanie działań z zespołem marketingowym oraz innymi działami w celu osiągnięcia spójnej komunikacji marki

· Tworzenie i realizacja planów promocyjnych oraz kampanii PR

To oferujemy:

• Pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży

• Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer

• Szkolenia trychologiczne prowadzone przez lidera w tej dziedzinie na polskim rynku

• Szkolenia krajowe i zagraniczne

• Możliwość bardzo szybkiego rozwoju

• Wspólne integracje, bardzo zgrany zespół

• Świetną atmosferę pracy

Nasze oczekiwania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży beauty oraz/lub suplementów diety - warunek konieczny

• Doświadczenie w tworzeniu contentu pisanego oraz prostych form video.

• Znajomość programów do edycji video

• Nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyczucie estetyki.

• Dobra organizacja pracy własnej i terminowość.

• Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole.

• Zainteresowanie branżą beauty oraz suplementów diety - będzie dodatkowym atutem

Wyślij do nas swoje zgłoszenie i stwórzmy razem coś niesamowitego!