Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. kontroli jakości
new
Inne
Vynn Group Sp. z o.o.

Wilcza Góra
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
monitorowanie
Kontrola Jakości
analiza
Angielski
prawo jazdy
Mile widziane
branża kosmetyczna
Opis stanowiska

Witaj w świecie Victoria Vynn

Jesteśmy międzynarodową marką kosmetyczną stworzoną przede wszystkim dla kobiet..., której celem jest dawanie radości z bycia piękną.

Popularne lakiery hybrydowe są nieodzownym elementem stylizacji paznokci większości kobiet na świecie. Podążamy za najnowszymi trendami czerpiąc ze świata mody. Dzięki temu, tworzymy niepowtarzalne kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

Ofertę Victoria Vynn rekomendujemy dla gabinetów kosmetycznych, obiektów SPA oraz wymagających klientów. W portfolio produktów marka posiada bogatą ofertę kolorystyczną lakierów hybrydowych, żele budujące, bazy budujące, akrylo-żele, różnorodne produkty do zdobień, bogaty wybór lakierów klasycznych, produkty do regeneracji i pielęgnacji dłoni i paznokci.

Zapraszamy do świata Victorii Vynn.

Jak się u nas pracuje?

Partnerskie relacje są dla nas bardzo ważne, współpracujemy i wspieramy się każdego dnia.

Jesteśmy profesjonalistami i codziennie sięgamy po więcej.

Jesteśmy aktywni na pokazach i targach, w kraju i zagranicą oraz na wielu platformach internetowych (Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok).

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z kontrolą jakości w zgodności z GMP oraz obowiązującymi procedurami i instrukcjami firmy
  • Monitorowanie procesów zapewniających założony poziom jakości
  • Pobieranie i przygotowywanie materiałów wyjściowych, opakowań, mas do badań kontroli jakości
  • Kontrola i zwalnianie surowców, półproduktów oraz opakowań na potrzeby produkcji
  • Kontrola w toku produkcji i wyrobów gotowych
  • Nadzór, monitorowanie oraz prowadzenie czynności kontrolno-pomiarowych na poszczególnych etapach produkcji
  • Archiwizacja pobranych materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Monitorowanie legislacji branżowej
  • Tworzenie i wdrażanie procedur oraz instrukcji związanych z kontrolą jakości
  • Analiza informacji zwrotnych od dostawców i klientów oraz podejmowanie odpowiednich działań korygujących i zapobiegawczych
  • Obsługa urządzeń znajdujących się w Laboratorium Kontroli Jakości
  • Bieżąca współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie preferowane kierunki chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana branża kosmetyczna
  • Dokładność, zaangażowanie i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w zakresie audytowania zakładu produkcyjnego
  • Samodzielność w realizacji zadań, odpowiedzialność, obowiązkowość
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Preferowane prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w stabilnym zespole
  • Dowolna forma zatrudnienia – umowa o pracę/B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna
  • Możliwość pracy na 2 zmiany
  • Niezbędne narzędzia pracy