Logo
Dodaj ogłoszenie
Nakatomi LLC logo
Nakatomi LLC

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą na świecie Agencją, w której cały zespół pracuje w pełni zdalnie. Z jeszcze większą dumą mówimy, że nasz zespół ma najwyższe wynagrodzenie ze wszystkich agencji w Polsce i pracuje w 100% TURKUSOWEJ firmie.

AgencjaAgencja Marketingowa100-200Los Angeles (+ 5 lokalizacji)

media społecznościowe

nasz zespół

Ewelina Kołoda

CEO

Założycielka i Prezes Zarządu naszej agencji. To dzięki strategii rozwoju naszej CEO Nakatomi stało się globalna marką. Zakocha w zarządzaniu i budowaniu strategii marki Nakatomi wprowadziła nas już na 32 rynki.

Kathris Nevir

Dyrektor Oddziału Los Angeles

Kathris to wyjątkowa postać w naszych szeregach. To dzięki niej i jej niesamowitym umiejętnością nasza agencja pozyskała globalne marki, jak UCLA, General Motors czy Bank Indonesia. Kathris zarządza naszym oddziałem w LA

Crystal Warneta

Dyrektor Oddziału Nowy Jork

Crystal jest z nami od 5 lat, kompleksowo zajmuje się budowanie struktur naszego oddziału w NYC. To dzięki jej zespołowi nasze agencja pozyskała ponad 30 lokalnych firm do kompleksowej obsługi.


poznaj nas bliżej

Z małego biura do globalnej marki

Nakatomi powstało w 2014 roku z małego biura w Gdańsku i wielkiego marzenia - międzynarodowej agencji marketingowej. Od początku postawiliśmy na niesztamponowe podejście do marketingu i biznesu. Dzięki temu udało nam się szybko rozwinąć skrzydła i dziś liczymy ponad 100 osób i 6 oddziałów w Europie i Stanach. Nasz głód rośnie w miarę jedzenia i mamy nadzieję, że Twój też.

Turkusowe zarządzanie zespołem

Jesteśmy turkusowi, co oznacza, że sami decydujemy o podziale obowiązków, bez sztywnych ram stanowisk. Otwarcie mówimy o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu każdy może wziąć udział w interesującym go projekcie, rozwijać się w wybranym kierunku i wykorzystać swój potencjał w pełni. Działamy jako zespół dla wspólnego celu - rozwoju siebie, naszej agencji i firm naszych klientów.

Nowatorskie podejście

Zawsze stawiamy na szukanie nowych rozwiązań, wychodzenie poza schematy i myślenie "outside the box". Nie boimy się eksperymentować, bo wiemy że stąd właśnie bierze się rozwój. Łatwo można posiąść wiedzę o marketingu, ale kreatywność jest kluczem do prawdziwego sukcesu. To właśnie wyróżnia Nakatomi i nasze kampanie. Dzięki oryginalności odnosimy sukces, a nasi klienci wracają po więcej.

Przekraczamy granice

W Nakatomi mamy podejście "go big or go home", dlatego już od początku działania agencji zajmowaliśmy się promocją firm na arenie międzynarodowej. Dziś promujemy marki w aż 32 krajach świata i planujemy wejście na nowe rynki. Jesteśmy obywatelami świata, dla których nie ma granic nie do pokonania. Stale poszerzamy horyzonty nasze i naszych klientów, starannie planując kolejne kroki rozwoju.

Monotonności mówimy "nie"

W Nakatomi słowo “nuda” nie istnieje. Każdy dzień to kolejne wyzwania oraz nowa przygoda. U nas nie będziesz spędzać czasu na wypełnianiu tabelek w Excelu czy beznamiętnym tworzeniu reklam. Różnorodność projektów oraz zadań sprawiają, że potrzebujemy Twojego zaangażowania, kreatywności oraz energii. Chcesz, aby Twoja praca była nie tylko źródłem zarobku, ale i dobrej zabawy? Witamy w ekipie!

Dbamy o siebie nawzajem

Doceniamy pracę, zaangażowanie oraz nieustanną pomysłowość i nieszablonowość naszych pracowników. Dlatego oferujemy zarobki powyżej standardu, a do tego 37h tydzień pracy, opłacanie szkoleń, pracę zdalną i prywatną opiekę zdrowotną. Ty dbasz o sukces klientów, a my dbamy o Ciebie.


nasze biura

  Los Angeles

  S Sepulveda Blvd 3415

  New York

  Madison Ave 41

  Honolulu

  Ala Moana Blvd 500

  Londyn

  King William St 18

  Warszawa

  Mokotowska 1

  Gdańsk

  Opacka 16


życie firmy

Nakatomi LLC - company insight 1
Nakatomi LLC - company insight 2
Nakatomi LLC - company insight 3
Nakatomi LLC - company insight 4
Nakatomi LLC - company insight 5
Nakatomi LLC - company insight 6
Nakatomi LLC - company insight 1Nakatomi LLC - company insight 2Nakatomi LLC - company insight 3Nakatomi LLC - company insight 4Nakatomi LLC - company insight 5Nakatomi LLC - company insight 6Nakatomi LLC - company insight 7Nakatomi LLC - company insight 8Nakatomi LLC - company insight 9Nakatomi LLC - company insight 10

media społecznościowe

Logo