OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Semcore sp. z o.o. logo
Semcore sp. z o.o.

Jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce (SEO + UX). Naszą misją jest pomaganie genialnym firmom sprzedawać więcej w Internecie. Pozyskujemy dla nich ruch i zamieniamy go w konwersję.

AgencjaSEO51-100Poznań

media społecznościowe

nasz zespół

Aleksander Cierniewski

CEO

CEO Semcore. Pełen energii lider. Dba o kluczowe procesy, kulturę organizacyjną i współpracę między wszystkimi zespołami w firmie. Pasjonat eCommerce i podejścia Customer Success.

Marcin Stypuła

Owner

Założyciel Semcore. Wulkan energii i pomysłów. Jego pasją jest zarządzanie innowacją oraz synergia marketingu i sprzedaży. Stworzy strategię promocji dla każdego sklepu internetowego.

Paweł Wołoszyn

Head of SEO

Ekspert z 10-letnim doświadczeniem. Zawsze dostosowuje strategię SEO indywidualnie. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań. Znajduje i optymalizuje elementy, które innym umykają. Prywatnie pasjonat sportu.


poznaj nas bliżej

Semcore

Semcore to 10 lat doświadczenia w branży, 300 Klientów i ponad 100 pracowników. Wiemy, co działa i generuje milionowe zyski w digital marketingu. Pomagamy firmom w osiąganiu wyższych przychodów. Pracowaliśmy m.in. dla GLS, Oriflame, Nivea, Coccodrillo, Ludwik, Herbapol, Oshee, Przelewy24. Specjalizujemy się w: SEO, SXO, UX/UI, Ads oraz marketingu.


nasze biuro

    Poznań

    Głogowska 70/4


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności