appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Unique One sp. z .o.o. logo
Unique One sp. z .o.o.
Od 23 lat SPRZEDAJEMY i BUDUJEMY marki dla polskich i międzynarodowych koncernów. Wzrost sprzedaży to nasze „drugie imię”.
AgencjaAgencja Marketingowa26-50Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Grzegorz Bonder
General Manager | Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, wykładowca akademicki, prelegent, uczestnik rad programowych, twórca innowacyjnych rozwiązań i expert branżowy. Prywatnie posiada 9 tytułów mistrzowskich w rajdach samochodowych

Emilia Kostka
Client Service Director | Członek Zarządu

Dba o stały rozwój pracowników działu oraz poziom zadowolenia klientów ze współpracy z agencją. Uwielbia podróżować po świecie.

Aleksandra Izraelska
Business Development Director | Członek Zarządu

Przeprowadziła kilkadziesiąt akcji promocyjnych. Zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów i szeroko pojętym rozwojem agencji. Zależy jej na tym, aby firma poszerzała swoje portfolio i była widoczna na rynku.


Poznaj nas bliżej
Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową 360° skupiającą specjalistów od strategii, kreacji, komunikacji, produkcji i obsługi projektów. Klienci cenią nas za profesjonalizm, pełną kompleksowość, innowacyjność, odwagę i eksperckość z najwyższej półki potwierdzoną licznymi nagrodami. Nasza misją jest być najbardziej profesjonalną agencją marketingową w branży.

Co robimy?

Wszelkie formy akcji, w tym loterii, konkursów, programów lojalnościowych, buy&get, cashbacków nie są nam obce. Możemy pochwalić się realizacją największych promocji w Polsce na czele z loteriami dla: Totalizatora Sportowego, PKN Orlen, Ministerstwa Finansów, Visy, Rossmanna.

Co nas wyróżnia?

Nie boimy się wprowadzać innowacji na rynek. OCR do skanowania paragonów/faktur, wykorzystanie żyroskopu telefonu w mechanizmie promocyjnym, komunikacja oparta o rozszerzoną rzeczywistość? Wszystko to zostało zrealizowane, a efekty tego przekroczyły najśmielsze oczekiwania naszych Klientów i nas samych.

Dlaczego właśnie my?

Jeśli czujesz, że masz głowę pełną pomysłów, nawet tych na początku abstrakcyjnych. Chcesz działać i wdrażać je w życie, nie pozostaje nic innego jak z nami o tym porozmawiać. Zapraszamy Cię do aplikowania!


Życie firmy

Social Media