Logo
Dodaj ogłoszenie
V&P Sp. z o.o. S.K.A. logo
V&P Sp. z o.o. S.K.A.

Jesteśmy specjalistami, a nasze obszary to: kreacja, strategia, social media, digital i client service. Razem tworzymy V&P i od ponad 30 lat kreujemy projekty dla największych marek w Polsce i za granicą. Chcesz do nas dołączyć? Napisz!

AgencjaMarketing70Poznań

media społecznościowe

nasz zespół

Kacper Skocki

COO

Kacper do agencji trafił jako strateg. Teraz zamiast dobierać kanały – dobiera najlepszych ludzi do zespołu, zamiast planować aktywacje – planuje rozwój agencji, a zamiast układać battleplan – układa nasze struktury.

Marta Glapińska

Creative Director

Marta to człowiek promocja. Dwa w jednym — kreacja i logika. Ideami w stylu BIG interesuje się od czasów organizowania pierwszych konferencji TED w Polsce. Przyjaźnie nastawiona do algorytmów i innowacji.

Justyna Szymaszek

Head of Digital

Justyna prywatnie kocha tańczyć, a zawodowo porusza sprawnie działaniami zespołu digital. Rozwija dział, starannie dobierając ekspertów do realizacji nowych projektów.


poznaj nas bliżej

Historia

Jesteśmy na rynku 30 lat i pamiętamy czasy, gdy sportowcy reklamowali papierosy. Od tego czasu wiele się zmieniło w reklamie (na szczęście!) i w naszych strukturach. Tworzymy zespół specjalistów, który zajmuje się zintegrowanymi działaniami marketingowymi. Nad tworzeniem spójnych, odpowiadających na potrzeby klientów i kreatywnych koncepcji pracują działy strategii, kreacji, digital i obsługi klienta. Daj znać, jeśli chcesz być częścią jednego z nich.

Klienci

Codziennie pracujemy nad projektami dla wielu marek. Jesteśmy najbliżej związani z branżą retail i automotive, ale zdarza nam się wpaść też np. do muzeum. Zajmujemy się działaniami ATL, BTL, DIGITAL, DIRECT, PR, OOH i CSR. Ta duża różnorodność branż i obszarów sprawia, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Więcej o naszych klientach i realizacjach dowiesz się na stronie www.

Kultura organizacji

Wiemy, że każda firma pisze o zgranym zespole i trudno będzie Cię przekonać, że naprawdę tak jest, ale naprawdę tak jest! Staramy się, aby każdy czuł się u nas dobrze - Ty też będziesz. Dbamy o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dzielimy się doświadczeniem i wspieramy pracowników w rozszerzaniu ich kompetencji. Lubimy spędzać z sobą czas. Poza nieformalnymi spotkaniami raz w roku organizujemy wyjazd integracyjny i hucznie świętujemy wigilię pracowniczą.


nasze biuro

  Poznań

  Nehringa 10


życie firmy

V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 1
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 2
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 3
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 4
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 5
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 6
V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 1V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 2V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 3V&P Sp. z o.o. S.K.A. - company insight 4

media społecznościowe

Logo