• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Stażysta w dziale Google Ads
    Stażysta w dziale Google Ads
    Nowa
    Marketing
    1stplace.pl Sp. z o.o. Sp.k.

    Poznań
    862 - 1 140 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    samodzielność

    priorytetyzacja

    Mile widziane

    SEM

    SEO

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Uwaga, uwaga!

    Stażysta w dziale Google Ads poszukiwany!

    Kto szuka? 1stplace.pl, czyli agencja marketingu internetowego, która nie boi się żadnych wyzwań.

    Co robimy? Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www i sklepów e-commerce, działamy globalnie i lokalnie, zwiększamy widoczność biznesów o różnej specyfice i wielkości. To nie koniec! Optymalizujemy kampanie Google & FB Ads a także tworzymy content.

    A oprócz tego, nigdy nie narzekamy na nudę, codziennie śledzimy branżowe nowości i lubimy dobrą kawę.

    Jeśli posiadasz:

    • podstawowe doświadczenie w obszarze Google Ads, SEO bądź Social Media - (WARUNEK KONIECZNY)
    • motywację do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
    • wysoki poziom samodzielności i umiejętności efektywnego zarządzania czasem,
    • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy,

    czekamy na Twoje CV!

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • pomoc w planowaniu, tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii reklamowych,
    • pomoc w konfiguracji i optymalizacji kampanii Google Ads,
    • analiza wyników oraz skuteczności prowadzonych kampanii,
    • raportowanie wykonanych prac (poprzez automatyczny system raportowania),
    • kontakt z klientami (w późniejszym etapie).

    W zamian oferujemy:

    • dowolną formę współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
    • pełen proces wdrożenia,
    • szkolenie, na podstawie którego zdobędziesz wiedzę do samodzielnego prowadzenia kampanii Google Ads,
    • przerwy wliczane w czas pracy, łącznie 50 min,
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najlepszych w kraju specjalistów,
    • jasną ścieżkę rozwoju,
    • prywatny pakiet medyczny,
    • dofinansowanie do karty Multisport.

    Spełniasz nasze warunki i chcesz spróbować swoich sił?

    Zapraszam do kontaktu!

    862 - 1 140 USD