Oferty
Senior Account Manager
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Office

PR/public relations

język angielski

zarządzanie zespołem

social media

Opis stanowiska

2KOMA7 to agencja komunikacji marketingowej obsługująca znane marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG.

Tworzymy i wdrażamy strategie komunikacji, prowadzimy serwisy prasowe, kreujemy

i produkujemy eventy, kampanie digitalowe i sesje zdjęciowe, zarządzamy profilami w social mediach, realizujemy współprace influencerskie oraz wysyłki kreatywne.

Poznaj nasze projekty na Instagramie @2koma7.

2KOMA7 mieści się w starej kamienicy w samym centrum Warszawy, w pięknie odnowionej jasnej przestrzeni. Zespół, w którym pracujemy jest kameralny i bardzo zgrany. Lubimy się dobrze komunikować i nie komplikować pracy i relacji.

Rozwijaj się z nami!

Szukamy ludzi do stałej, długofalowej współpracy. Jeśli masz pomysły, doświadczenie i jesteś samodzielny/a, a praca przy fajnych projektach jest dla Ciebie ciekawym wyzwaniem, odezwij się do nas.

W związku z coraz większą liczbą realizacji, poszukujemy osoby, która wesprze nas w obsłudze

i produkcjach dla naszych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie zespołem i projektami
  • Opracowywanie i realizacja strategii działań Public Relations
  • Przygotowywanie ofert dla klientów, tworzenie prezentacji
  • Planowanie i realizacja kampanii w określonym budżecie, nadzór nad jej przebiegiem oraz raportowanie
  • Budowanie relacji oraz współpraca z dziennikarzami oraz influencerami
  • Tworzenie i koordynacja dystrybucji materiałów prasowych, follow up, prowadzenie biura prasowego oraz inicjowanie spotkań 1-2-1, raportowanie
  • Organizacja eventów i konferencji prasowych - produkcja i kreacja projektów
  • Koordynacja działań między agencją a klientem, monitoring projektów, tworzenie harmonogramów zadań
  • Obsługa klientów, utrzymywanie długoterminowych relacji
  • Współpraca z podwykonawcami

Nasze oczekiwania

  • Inicjatywa, świeże spojrzenie, pomysłowość, zaangażowanie, chęć rozwoju
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Account Manager
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Dobra organizacja, terminowość, samodzielność i zdolność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Zainteresowanie światem social mediów

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Współpracę z klientami - liderami swoich rynków
  • Samodzielne stanowisko, ze wsparciem doświadczonego zespołu
  • Szerokie możliwości zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • U nas możesz: pytać, inicjować, chcieć. Jesteśmy ZAWSZE otwarci na rozmowę!!!

Kontakt

Chcesz z nami pracować?

Wyślij CV na adres: hello@2koma7.pl