Oferty
Kierowca kat. CE - transport produktów między centrami dystrybucji
Nowa
Logistyka

2 600 - 4 000 EURNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Nasz klient od ponad 80 lat codziennie zajmuje się logistyką dla wielu atrakcyjnych firm i marek.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Pijnacker

Obowiązki

Jako kierowca będziesz przewozić artykuły spożywcze pomiędzy centrami dystrybucji w Holandii. Załadunek i rozładunek będzie również częścią Twojej pracy, będzie wykonywany za pomocą EPT, ręcznego wózka paletowego lub wózka widłowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. Musisz być również gotowy do pracy w sobotę, natomiast praca w niedzielę nie jest obowiązkowa (jeden dzień wolny jako rekompensata, w ciągu tygodnia). Dzień pracy trwa od 10 do 15 godzin.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie tygodniowe (650-1000 € netto)
  • Wynagrodzenie godzinowe 18,71 € w zależności od doświadczenia zawodowego + dodatki
  • Umowa holenderska
  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 50-60
  • Dodatek kilometrowy
  • Zakwaterowanie
2 600 - 4 000 EUR

Dowolna