Oferty
Międzynarodowy Kierowca CE - BDF
Logistyka

4 000 - 4 400 EURNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

język angielski

Firanka

Mile widziane

BDF

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Nasz klient oferuje różne formy transportu. Ich flota jest bardzo odpowiednia do transportu objętościowego i wielkogabarytowego. Transportują do różnych miejsc, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie międzynarodowym!

Baza: Utrecht

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz transportować materiały izolacyjne i puste beczki po oleju między centrami dystrybucyjnymi a lokalizacjami firmy w Holandii, Belgii, Francji i Luksemburgu. Produkty będą umieszczane na paletach, a załadunek / rozładunek za pomocą EPT lub ręcznego wózka paletowego będzie również częścią Twojej pracy.

Będziesz pracować w ciągu dnia, od poniedziałku do soboty w systemie 8/2, z 45-godzinnymi przerwami spędzonymi w pełni wyposażonej bazie. W ciągu jednego dnia odwiedzisz 6-7 adresów dziennie.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki typu Firanka jest OBOWIĄZKOWE
  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: €18,71 brutto + dodatki
  • Kontrakt holenderski
  • Cotygodniowe wypłaty (około €1000 netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Stały samochód ciężarowy
  • Praca w systemie 8/2
  • Dostęp do w pełni wyposażonych baz: toalety, prysznice, pralka

4 000 - 4 400 EUR

Dowolna