• Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaMiędzynarodowy Kierowca CE - BDF
    Międzynarodowy Kierowca CE - BDF
    Logistyka
    24/7 drive

    4 354 - 4 789 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Firanka

    Mile widziane

    BDF

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasz klient oferuje różne formy transportu. Ich flota jest bardzo odpowiednia do transportu objętościowego i wielkogabarytowego. Transportują do różnych miejsc, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

    Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie międzynarodowym!

    Baza: Utrecht

    Obowiązki

    Na tym stanowisku będziesz transportować materiały izolacyjne i puste beczki po oleju między centrami dystrybucyjnymi a lokalizacjami firmy w Holandii, Belgii, Francji i Luksemburgu. Produkty będą umieszczane na paletach, a załadunek / rozładunek za pomocą EPT lub ręcznego wózka paletowego będzie również częścią Twojej pracy.

    Będziesz pracować w ciągu dnia, od poniedziałku do soboty w systemie 8/2, z 45-godzinnymi przerwami spędzonymi w pełni wyposażonej bazie. W ciągu jednego dnia odwiedzisz 6-7 adresów dziennie.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
    • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
    • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
    • Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki typu Firanka jest OBOWIĄZKOWE
    • Własny samochód do jazdy do/z pracy

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie godzinowe: €18,71 brutto + dodatki
    • Kontrakt holenderski
    • Cotygodniowe wypłaty (około €1000 netto)
    • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program emerytalny
    • Stały samochód ciężarowy
    • Praca w systemie 8/2
    • Dostęp do w pełni wyposażonych baz: toalety, prysznice, pralka

    Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaMiędzynarodowy Kierowca CE - BDF
    4 354 - 4 789 USD

    Dowolna