• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaKierowcaNiedoświadczeni kierowcy kat. C - dystrybucja napojów
    Niedoświadczeni kierowcy kat. C - dystrybucja napojów
    Logistyka
    24/7 drive

    2 830 - 3 048 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukasz nowej pracy jako kierowca kategorii C lub dopiero zaczynasz swoją karierę jako kierowca? Nasz klient poszukuje kierowców kategorii C na pełny etat!

    Baza: Hedel

    Obowiązki

    Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport i dostarczanie napojów z centrum dystrybucyjnego do restauracji i pubów. Musisz upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych na czas. Załadunek i rozładunek za pomocą kontenerów rolkowych będzie częścią Twojej pracy, ale może się zdarzyć, że będziesz musiał ręcznie przenieść skrzynki do restauracji. Nie będziesz musiał robić tego sam, zawsze znajdzie się pomocnik, który Ci pomoże.

    Zaczynasz dzień między 05:00 a 06:00 w lokalizacji w Lieshout lub Hedel. Dzień pracy trwa około 8-10 godzin, zazwyczaj kończy się między 16:00 a 17:00. Będziesz pracować głównie od poniedziałku do piątku, czasami również w soboty.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Niedoświadczeni kierowcy mile widziani
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość holenderskiego jest atutem)
    • Prawo jazdy kategorii C, Kod 95 i cyfrowa karta tachografu
    • Własny samochód dojazdowy do/z pracy

    Oferujemy

    • Stawka godzinowa: € 18.71 brutto + dodatki
    • Umowa holenderska
    • Płatności tygodniowe (około 650-700 € netto)
    • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni w roku)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Plan emerytalny
    • Godziny pracy tygodniowo: 50-55
    • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy
    • Zakwaterowanie
    Wszystkie ofertyKrakówLogistykaKierowcaNiedoświadczeni kierowcy kat. C - dystrybucja napojów
    2 830 - 3 048 USD

    Dowolna