• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BJunior Key Account Manager
    Junior Key Account Manager
    Sprzedaż
    3PG - Knowledge delivered

    Kraków
    1 217 - 3 296 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    sumienność

    Opis stanowiska

    3PG to firma działająca w branży farmaceutycznej — pracujemy z czołowymi firmami farmaceutycznymi jak Bayer, Polpharma, GSK czy Sanofi oraz największymi sieciami aptek - Gemini, Superpharm. Wiemy co mówią... farmy kryzysy nie dosięgają :)

    Naszą misją jest poprawa jakość życia pacjentów poprzez wspieranie farmaceutów. Staramy się to osiągać poprzez edukowanie pracowników aptek i wspieranie ich w zdobywaniu praktycznych umiejętności.

    Może zapytasz: czyli co w praktyce oferujemy naszym klientom? Mamy własne wydawnictwo (wydajemy podręczniki dla farmaceutów) oraz portale edukacyjne dla farmaceutów. Dla naszych klientów prowadzimy w naszych mediach kampanie marketingowe. Przykład? Gdy zbliża się sezon grypowy, uczymy farmaceutów o skuteczności danego leku na przeziębienie i zapoznajemy go z konkretnym preparatem, który trafia do aptek.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Key Account Managera.

    Kogo szukamy i co u nas znajdziesz? Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia. Szukamy za to odpowiedniej postawy — wytrwałości, chęci do nauki, umiejętności logicznego myślenia. Jeśli chcesz się rozwijać, dobrze zarabiać, ale jesteś gotowy włożyć wysiłek, by nauczyć się tego rynku i wypracowanych przez nas strategii — jesteś w dobrym miejscu. Do farmacji nie wchodzi się "z ulicy" - najpierw musisz poznać zasady gry i chcemy Cię tego nauczyć.

    Oferujemy Ci:

    • stabilną pracę na perspektywicznym stanowisku w strukturach firmy,
    • ułożony proces sprzedaży,
    • pracę z wygodnymi narzędziami, które ułatwiają planowanie i zarządzanie pracą,
    • wsparcie działu marketingu w generowaniu leadów,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualny plan rozwoju na stanowisku,
    • przeszkolenie na stanowisko i dodatkowe szkolenia ciągłe,
    • pracę z projektami dla największych firm farmaceutycznych na rynku,
    • spotkania i wyjazdy integracyjne,
    • miejsce pracy w naszym biurze w Krakowie na Zabłociu.

    Twoje zadania:

    • aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów z firm farmaceutycznych,
    • badanie potrzeb klienta biznesowego i wyciąganie wniosków na ich podstawie,
    • tworzenie ofert dla klientów biznesowych,
    • prowadzenie komunikacji na LinkedIn,
    • edukacja klienta na temat naszych produktów,
    • utrzymywanie kontaktu i obsługa dotychczasowych klientów biznesowych,
    • reprezentowanie firmy na spotkaniach offline i online.

    Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

    • lubisz (i umiesz) pracować z ludźmi,
    • umiesz myśleć procesowo i planować swoje działania,
    • lubisz nowe technologie,
    • pasjonuje Cię branża zdrowotna lub farmaceutyczna (Healthcare/Pharma) lub masz wykształcenie farmaceutyczne.

    Wymagane:

    • biegła znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji,
    • umiejętność pracy według ustalonych zasad i procesów.

    PS. Pracujemy stacjonarnie z biura w Krakowie na Lipowej.

    Więcej o nas

    Jako 3PG (3pg.pl/) zajmujemy się marketingiem farmaceutycznym i w ramach współpracy z największymi firmami farmaceutycznymi na rynku (Bayer, Sandoz, Bausch Health i inne) prowadzimy kompleksowe kampanie multichanel do farmaceutów. Organizujemy webinaria, wirtualne konferencje, wydajemy dedykowane podręczniki oraz tworzymy portale internetowe. Obok zleceń dla klienta, duża część pracy polega na rozwijaniu naszych własnych produktów. Nasze podręczniki Wydawnictwa Farmaceutycznego znajdują się w większości aptek w Polsce (ponad 60 000 egzemplarzy), portal opieka.farm to największy portal edukacyjny dla farmaceutów w polskim Internecie, platforma farmaceuta.pro oferuje najlepszą jakość edukacji wideo na rynku a na wirtualne konferencje Apteczne Wyzwania każdorazowo zapisuje się blisko 2 000 farmaceutów.

    Sprawdź, jak wygląda nasz proces rekrutacji: https://3pg.pl/przebieg-rekrutacji/

    1 217 - 3 296 USD