• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaJunior Marketing Specialist
    Junior Marketing Specialist
    Marketing
    3PG - knowledge delivered

    Kraków
    1 217 - 1 521 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    pomysłowość

    analiza

    sumienność

    copywriting

    rzetelność

    Google Analytics

    Canva

    Mile widziane

    Wordpress

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    Jako 3PG jesteśmy właścicielem kilku marek, które są znane farmaceutom (portal opieka.farm, Wydawnictwo Farmaceutyczne, farmaceuta.pro). Zajmujemy się działalnością wydawniczą oraz marketingiem farmaceutycznym. Szukamy osób, które chcą mieć wpływ na to, jak wygląda polska farmacja i są gotowe pracować w bardzo dynamicznym środowisku jaki tworzą zmiany prawne i zmieniający się rynek.

    Kogo szukamy?

    Szukamy:

    • co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w marketingu i komunikacji,
    • kreatywność wyrażająca się inicjowaniem nowych rozwiązań i szukaniem nowych sposobów dotarcia do świadomości klientów,
    • umiejętność pracy zgodnie z wewnętrznym systemem planowania i realizacji projektów, który pozwala na gromadzenie wiedzy w organizacji,
    • umiejętność poprawnego i zrozumiałego pisania po polsku oraz dbałość o zasady pisowni,
    • łatwość w analizie danych, łączeniu faktów i umiejętność wyciągania wniosków,
    • swoboda w analizie i wnioskowaniu w oparciu o Google Analytics,
    • biegła znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
    • chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji.

    Na czym polegać będzie Twoja praca?

    Twoja praca będzie polegać na:

    • tworzenie treści (blog, wideo, mailingi, treści stron, wpisy w mediach społecznościowych) skierowanych do farmaceutów,
    • prowadzenie komunikacji naszych portali do farmaceutów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn),
    • tworzenie prostych landing page i grafik (na gotowych wzorach),
    • opracowywanie ścieżek dotarcia do nowych odbiorców,
    • analiza ruchu, zasięgu i liczby odbiorców na naszych portalach i realizowanie działań wpływających na poprawę tych wskaźników,
    • analizowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych i wyciąganie wniosków,
    • współpraca z działem realizacji i grafikiem.

    Nie oczekujemy, że będziesz tworzyć specjalistyczne treści do farmaceutów - tym zajmuje się dział naukowy i ponad 40 redaktorów prowadzonych przez naszego Dyrektora ds. naukowych. Twoim zdaniem będzie ubranie tych treści w atrakcyjną formę i sprawienie, że dotrą one do grupy docelowej.

    Kto jest idealnym kandydatem?

    Jesteś idealnym kandydatem/ka, jeżeli:

    • pasjonuje Cię branża zdrowotna lub farmaceutyczna (Healthcare/Pharma) lub masz wykształcenie farmaceutyczne i marketingowe,
    • znasz i wykorzystujesz w praktyce narzędzia jak Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, Get Response,
    • lubisz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności,
    • umiesz analizować swoje działania i wyciągać wnioski na przyszłość,
    • potrafisz samodzielnie planować swoje działania,
    • jesteś osobą zorganizowaną,
    • lubisz nowe technologie,
    • i przede wszystkim lubisz marketing i ludzi.

    Co oferujemy:

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na perspektywicznym stanowisku w strukturach firmy,
    • służbowy laptop i smartfon,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualny plan rozwoju na stanowisku,
    • możliwość rozwoju jako marketingowiec - posiadamy wewnętrzną platformę e-learnignową, prenumerujemy czasopisma branżowe, posiadamy własną biblioteczkę z ogromem wiedzy marketingowej oraz wykupujemy kursy i szkolenia u rynkowych liderów z zakresu np. copywritingu, komunikacji w mediach społecznościowych SEO, spotykamy się na co tygodniowych prasówkach gdzie omawiamy nowości na rynku i ich wpływ na nasze działania,
    • swobodę i pole do popisu przy tworzeniu kampanii - korzystamy z wersji pro narzędzi do marketing automation, merytoryczne, graficzne a także własne studio nagraniowe z profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować naprawdę fajne projekty,
    • pracę w ciekawej branży farmaceutycznej,
    • spotkania integracyjne,
    • miejsce pracy w naszym biurze w Krakowie na Zabłociu.

    Dlaczego stanowisko juniorskie?

    W 3PG szukamy osób, które będą z nami na długo. Posiadamy własne, wypracowane sposoby pracy i zależy nam na tym, by osoba, która ma być w przyszłości trzonem naszych działań marketingowych nasiąkła nimi jak najwcześniej.

    Pierwsze 3 miesiące współpracy to okres próbny, podczas którego zarówno my, jak i Ty oceniamy, czy pasujemy do siebie. Po tym okresie otrzymasz indywidualny plan premiowy oraz ścieżkę rozwoju, z której wynika jakie umiejętności i osiągnięcia w pracy musisz zademonstrować, by przestać pełnić stanowisko juniorskie, a co za tym idzie przejść na umowę o pracę.

    1 217 - 1 521 USD