• Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Handlowy
    Przedstawiciel Handlowy
    Sprzedaż
    4BABY Sp z o.o.

    Lublin
    1 521 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Firma 4BABY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, posiadająca ugruntowaną i wieloletnią tradycję na rynku artykułów dziecięcych poszukuje Przedstawiciela Handlowego. Od osoby na tym stanowisku oczekujemy aktywnych działań nakierowanych na rozwój marki zarówno u obecnych klientów jak i rozbudowy sieci sprzedażowej. Jednocześnie oferując stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, na stanowisku o dużej niezależności i możliwości rozwoju.

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami w kanale detalicznym
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
    • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach
    • Aktywność w social mediach
    • Udział w targach branżowych i lokalnych akcjach marketingowych

    Wymagania:

    • Kreatywność, zdolności komunikacyjne, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność
    • Nieszablonowego podejście do rozwiązywania problemów
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat B
    • Gotowość do wyjazdów
    • Biegła znajomość pakietu MS OFFICE
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazną atmosferę pracy.
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • możliwość realizowania własnych pomysłów
    • wynagrodzenie (podstawa + prowizja) 6000 – 9 000 zł brutto

    1 521 - 2 281 USD