Oferty
Kontroler finansowy
Nowa
Finanse

Chojnice
10 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

rachunkowość

controlling

Microsoft Office

ERP

kontroling

język angielski

ekonomia

Mile widziane

Comarch Optima

Opis stanowiska

Pod marką A1 Sorter tworzymy innowacyjne urządzenia automatyki magazynowej. Nasze logo znajdziesz na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i wielu innych akcesoriach. Dynamicznie rozwijamy się na rynkach europejskich, współpracując z liderami branży logistyki magazynowej.

Nasze wartości

W A1 Sorter stawiamy na innowacyjnośćelastyczność i efektywność. Nasze urządzenia są projektowane z myślą o maksymalnej wydajności i dostosowaniu do potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów oraz procesów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Praca w A1 Sorter to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także szansa na udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają realny wpływ na efektywność procesów logistycznych. Nasze innowacyjne podejście i elastyczność w działaniu sprawiają, że jesteśmy liderem w branży. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu, który ceni kreatywnośćzaangażowanie i współpracę.

Miejsce pracy: Topole k. Chojnic - praca stacjonarna

💡 Witamy w A1 Sorter! Szukamy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego, która dołączy do naszego zespołu w miejscowości Topole koło Chojnic. Jeśli interesuje Cię tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które realnie wpływają na efektywność procesów logistycznych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis roli i zakres obowiązków

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji. Będziesz dostarczać wiarygodną informację zarządczą, analizować rentowność, tworzyć struktury centrów przychodowo-kosztowych oraz przygotowywać raporty dla działu księgowości. Czeka Cię także aktywny udział w rozwijaniu naszych raportów zarządczych w systemie COMARCH OPTIMA i współudział we wdrożeniu procesu budżetowania. Twoja dbałość o spójność i poprawność danych zarządczych będzie kluczowa dla naszego sukcesu!

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w controllingu, najlepiej w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych.
  • Znajomość systemu ERP.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację wyznaczonych celów.
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Praktyczna wiedza z zakresu ekonomii, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mile widziane.

Co dajemy?

  • Wynagrodzenie 10.000 - 13.000 zł miesięcznie brutto na UoP - w zależności od doświadczenia
  • Pracę z doświadczonym i chętnym do współpracy zespołem specjalistów
  • Benefity pozapłacowe takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe czy bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Jasną ścieżkę kariery projektowaną z HR

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji?

  1. Ty wysyłasz CV, a my odezwiemy się w ciągu kilku dni roboczych. Każde zgłoszenie otrzyma informację zwrotną. Brzmi fair?
  2. Zaproszenie na wstępną rozmowę rekrutacyjną z HR, która sprawdzi dopasowanie do firmy i zespołu. Obie strony stwierdzą, czy nadajemy na tych samych falach.
  3. Spotkanie z zespołem i weryfikacja kompetencji technicznych.
  4. Zaproszenie do zespołu i dopełnienie formalności.

Kiedy możesz zacząć?

W ciągu kilku dni od podjęcia wspólnej decyzji o zatrudnieniu. Przygotujemy dla Ciebie proces onboardingowy oraz sprzęt potrzebny do pracy. Biurko już czeka :)

10 000 - 13 000 PLN