• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMediaContent Creator
    Content Creator
    Media
    Activerse.app Sp. z o.o.

    Poznań
    1 774 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    tworzenie treści

    pisanie artykułów

    kreowanie contentu

    Opis stanowiska

    W activerse.app wierzymy, że połączenie właściwego odżywania, aktywności fizycznej i dbania o mindfulness to droga do lepszego życia. Naszą ambicją jest tworzenie produktów, które dzięki połączeniu wiedzy i technologii wspierają ludzi w codziennych działaniach w kierunku zdrowia.

    Posiadamy 10 aplikacji, które trafiają do użytkowników na całym świecie. Wciąż je rozwijamy i pracujemy nad kolejnymi.

    Razem z nami tysiące osób zadbało o najważniejszą wartość - swoje zdrowie i samopoczucie!

    Jeśli nasza misja i wartości są Tobie bliskie - dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość!

    Aktualnie poszukujemy Content Creatora.