Oferty
Doświadczony Specjalista Facebook Ads
Marketing

5 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

Meta Ads

marketing

Google Ads

e-commerce

angielski

myślenie analityczne

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Doświadczony Specjalista Facebook Ads poszukiwany!

Lokalizacja: 100% zdalnie

Treść ogłoszenia:

Butikowa agencja reklamy poszukuje zdolnej, sumiennej i odpowiedzialnej osoby do prowadzenia kont reklamowych Facebook e-commerce dla klientów w Polsce i za granicą (USA, Kanada, Niemcy itd.). Dołączysz do młodej i elastycznej firmy doświadczającej dużego wzrostu i dostaniesz możliwość nauki reklam wykorzystując wiedzę pozyskaną od najlepszych światowych specjalistów, pracy przy dużych budżetach z perspektywą wzrostu wynagrodzenia powiązaną z osiąganymi wynikami i obowiązkami.

💼 Zakres obowiązków:

  • Analiza nowego klienta oraz tworzenie awataru klienta używając naszych narzędzi
  • Pisanie tekstów reklamowych
  • Tworzenie kampanii reklamowych performance dla klientów ecommerce w zgodzie z ustaloną strategią
  • Zarządzanie projektem, wyciąganie wniosków, pomysłów, ciągła optymalizacja
  • Współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów, okazjonalnie przygotowanie prostych grafik (np. w Canva)
  • Optymalizowanie działań reklamowych w celu osiągnięcia zamierzonego zwrotu liczonego wskaźnikiem ROAS
  • Proaktywne podejście do prowadzonych działań, rekomendowanie rozwiązań, ciągły rozwój kompetencji

✅ Wymagania:

  • 2 - 5 lat doświadczenia w pracy z płatnymi reklamami
  • Duże doświadczenie z kampaniami ecommerce
  • Analityczny umysł, duża dokładność
  • Samodzielność, proaktywność, bardzo dobra organizacja
  • Duża chęć do nauki, również we własnym zakresie
  • Co najmniej dobry angielski

👉Mile widziane:

  • Ukończone studia wyższe
  • Doświadczenie w pracy z Facebook Ads Managerem, przebyte kursy w tym zakresie
  • Doświadczenie w pracy z ecommerce
  • Umiejętności copywriterskie

🎁 Co oferujemy?

  • Nauka reklam ecommerce wykorzystując doświadczenia własne oraz najlepsze międzynarodowe praktyki pozyskane na kursach i mentoringach u najlepszych światowych ekspertów
  • Wsparcie bezpośrednio od właściciela, wsparcie grafika i copywritera
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem umiejętności i wyników
  • Zarządzanie budżetem reklamowym rzędu kilkudziesięciu tysięcy per klient
  • Możliwość rozwoju w inne kierunki ecommerce (google ads, analityka, tik tok ads, email automation)
5 000 - 7 000 PLN