• Wszystkie ofertyGliwiceMarketingeCommerceEmail Marketing Specialist
    Email Marketing Specialist
    Nowa
    Marketing
    Adtrip

    2 281 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    marketing automation

    Klaviyo

    landing page

    e-mail marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy osoby na stanowisko Email Marketing Specialist.

    Kim jesteśmy i co robimy?

    Adtrip to agencja marketingowa zajmująca się obsługą kampanii Paid Social i SEM, email marketingiem, budową sklepów na Shopify i tworzeniem video UGC. Współpracujemy z klientami B2C prowadzącymi sklepy eCommerce.

    Jeśli masz doświadczenie w obsłudze narzędzi do Email Marketingu, nie straszny Ci bezpośredni kontakt z klientem oraz czujesz ekscytację na myśl o skalowaniu biznesów, czytaj dalej! :)

    W ramach pracy na tym stanowisku będziesz:

    1. Tworzyć, optymalizować i monitorować sekwencje / scenariusze Email Marketing Automation w narzędziu Klaviyo.
    2. Bezpośrednio odpowiedzialny za komunikację z Twoimi klientami (od onboardingu klienta przez ustalenia działań, strategie, pomysły, regularne spotkania w Google Meets i raportowanie wyników)
    3. Analizować wyniki sekwencji / scenariuszy Email Marketing Automation i proponować rekomendacje mające na celu ich optymalizację
    4. Współpracować z działem Kreatywnym (graficy, montażyści, copywriterzy) oraz działem Developerów
    5. Samodzielnie organizować i planować swój czas pracy, zarządzając priorytetami i zadaniami
    6. Badać potrzeby obecnych klientów i dosprzedawać usługi, które mogą pomóc w skalowaniu ich działalności (nie wymagamy umiejętności sprzedaży, choć jeżeli potrafisz to robić, to plus dla Ciebie!)

    Co jest dla nas ważne?

    1. Znajomość i biegłość w obsłudze narzędzi do email marketingu, zwłaszcza Klaviyo
    2. Znajomość i biegłość w obsłudze narzędzi powiązanych z usługą Email Marketing Automation, np. landingi.pl, TrustMate
    3. Umiejętność prowadzenia kontaktu z klientem, budowania relacji oraz profesjonalnej komunikacji
    4. Doświadczenie w działaniach email marketingowych.
    5. Umiejętność delegowania zadań dla Copywriterów, Grafików i Developerów
    6. Podstawowa wiedza techniczna i analityczna (GTM, GA4, CMS, cAPI, consent mode)
    7. Samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy
    8. Posiadanie własnej firmy (Kontrakt B2B)

    Oferujemy:

    1. Wynagrodzenie od 9 000 do 12 000 zł netto
    2. Atrakcyjny system premiowy - doceniamy zaangażowanie, dlatego możesz liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za wysokie wyniki i nie tylko
    3. Pracę w 100% zdalną, z możliwością elastycznego zarządzania swoim czasem
    4. Wsparcie świetnych specjalistów
    5. Wyjazdy integracyjne
    6. Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    7. Kontrakt B2B

    2 281 - 3 042 USD

    B2B