Oferty
Starszy Inżynier Elektronik RF
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

analizator widma

RF

Oscyloskop

analizator sieci

elektronika

pomiary

Mile widziane

Linux

Altium Designer

CST

Advanced Design System

SEP

Opis stanowiska

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie, utrzymanie i modernizacja urządzeń elektronicznych;
  • planowanie i wykonywanie pomiarów laboratoryjnych;
  • tworzenie dokumentacji technicznej, raportów, instrukcji obsługi urządzeń, instrukcji technologicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie z zakresu projektowania urządzeń RF;
  • doświadczenie w wykorzystaniu urządzeń pomiarowych (analizator widma, analizator sieci, oscyloskop itp.);
  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2);
  • gotowość do hybrydowej pracy, w tym z biura w Gdyni;
  • umiejętność rozwiązywania problemów, analizy złożonych zagadnień elektronicznych.

Mile widziane:

  • umiejętność lutowania komponentów SMD – 0402, QFN itp.;
  • znajomość systemu Linux;
  • znajomość oprogramowania Altium Designer, CST, Advanced Design System;
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku biznesowym;
  • stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport , Medicover, ubezpieczenia grupowego; platforma do nauki języków obcych;
  • imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.