• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGrafik kreatywny
    Grafik kreatywny
    Design
    AEH w Warszawie

    Warszawa
    1 901 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe InDesign

    Adobe Illustrator

    Adobe XD

    Adobe Lightroom

    Mile widziane

    Adobe Photoshop

    Adobe After Effects

    fotografia

    montaż wideo

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Grafika/czki kreatywnej, który/a wzmocni nasz Zespół Kreatywny w działaniach graficznych i marketingowych. Możesz oczekiwać wielu wyzwań i dużej samodzielności. Zakres prac obejmuje tworzenie materiałów BTL: katalogów i ulotek, banerów wielkoformatowych, roll-upów a także loyautów stron internetowych i materiałów na potrzeby Social Media i innych stron internetowych. Jeśli chcesz być współautorem/ką, prężnie rozwijających się jednostek edukacyjnych, ta oferta jest dla Ciebie

    Zakres obowiązków:

    •  Tworzenie grafik do digitalu i printu w oparciu o istniejące Brand Booki
    • Samodzielne projektowanie materiałów DIGITAL/BTL/POS oraz innych kreacji graficznych.
    • Tworzenie projektów stron, m.in. landing page’y, stron produktowych w oparciu o brief klienta
    •  Przygotowanie projektów do druku, techniczna weryfikacja plików
    •  Przygotowanie materiałów na potrzeby stron www i Social Mediów
    •  Aktualizacja i wprowadzanie zmian w istniejących projektach
    •  Umiejętność korzystania z komercyjnych banków zdjęć,
    •  Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

    Nasze wymagania

    •  Znasz Pakiet Adobe Creative( Illustrator, InDesign, Photoshop, XD)
    •  Masz estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia projektów graficznych - potwierdzone portfolio
    •  Stale poszerzasz swoją wiedzę dotyczącą designu i aktualnych trendów
    •  Dbanie o spójność i wysoki poziom realizowanych projektów w ramach marki
    •  Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną
    •  Znasz język angielski (podstawa do zrozumienia dokumentacji)

    •  Retusz grafik, fotomontaże,
    •  Znajomość Adobe Premiere i Adobe After Effects
    •  Zainteresowanie tworzeniem profesjonalnych fotografii
    •  Zainteresowanie nagrywaniem i montażem video
    •  Zainteresowanie animacją
    1 901 - 2 281 USD