• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingAccount Executive
    Account Executive
    Marketing
    agencja kreatywna Od Kuchni

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    Google Workspace

    marketing

    Opis stanowiska

    Jeśli nawiązywanie i utrzymywanie relacji jest Ci bliskie, masz masę kreatywnych pomysłów i chęć do działania, a przy okazji uwielbiasz dobre jedzenie - być może szukamy właśnie Ciebie! Aktualnie do zespołu szukamy Account Executive z doświadczeniem na podobnym stanowisku 🧑‍💻

    Agencja kreatywna Od kuchni specjalizuje się w obsłudze klientów z sektora food & lifestyle. Obszar jej działań to koordynacja projektów marketingowych i PR, prowadzenie kanałów w social mediach, współpraca z mediami oraz produkcja contentu foto & wideo w dwóch studiach fotograficzno-filmowych należących do agencji.

    www.odkuchni.co / facebook.com/odkuchni.co / instagram.com/odkuchni.co / LinkedIn

    📍 Miejsce pracy: Warszawa, ul. Grochowska 278/303

    Chcesz z nami pracować? Wyślij do nas CV, jeśli ten opis do Ciebie pasuje:

    • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami 360, w tym marketingowymi oraz produkcyjnymi (foto i wideo),
    • posiadasz doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,
    • nie masz trudności z nawiązywaniem nowych relacji
    • potrafisz zarządzać kilkoma projektami jednocześnie i multitasking to Twoje drugie imię,
    • jesteś osobą zorganizowaną oraz umiesz organizować i porządkować pracę innych,
    • masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia,
    • jesteś dynamiczną, kreatywną osobą i nie boisz się wyzwań,
    • mile widziane doświadczenie w budowaniu komunikacji social media / marketing lub/i w organizacji eventów.

    Czym będziesz się u nas zajmować?

    • prowadzeniem i rozwijaniem projektów klientów naszej agencji oraz marek spod parasola Od kuchni (studio Od kuchni, studio Co nieco, projekt Food and Design),
    • kontakt z klientami agencji i studia, podtrzymywanie i rozwój relacji z nimi,
    • kontakt z ekspertami projektu Food and Design (praktycy i eksperci z branży food i design),
    • planowanie i realizowanie harmonogramów projektów,
    • budowanie dobrej relacji z zespołami projektowymi,
    • dbanie o jakościową i terminową realizację zadań,
    • przygotowanie prezentacji, podsumowań i raportów.

    Oferujemy:

    • kreatywną, pełną wyzwań pracę,
    • udział w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych inicjatyw,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę stacjonarną z biura na warszawskiej Pradze Południe, z możliwością 1 dnia zdalnego w tygodniu po okresie próbnym,
    • wynagrodzenie zależne od doświadczenie i posiadanych umiejętności.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.odkuchni.co

    Czekamy na Twoje zgłoszenie! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.