• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKierowcaKierowca pojazdów służbowych
    Kierowca pojazdów służbowych
    Nowa
    Logistyka
    Agencja Wywiadu

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Agencja Wywiadu (AW) to polska służba specjalna odpowiedzialna za wywiad zagraniczny. Jej misją jest dostarczanie wywiadowczych informacji najważniejszym organom władzy państwowej Rzeczpospolitej Polskiej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Jesteśmy służbą specjalną odpowiadającą za bezpieczeństwo Polski. Pozyskujemy informacje istotne dla bezpieczeństwa zewnętrznego, selekcjonując spośród nich te, które są wiarygodne, istotne i przydatne.

    Do Agencji Wywiadu poszukujemy kandydatów na kierowcę pojazdu służbowego, posiadających prawo jazdy minimum kat. B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Jesteś doświadczonym i odpowiedzialnym kierowcą? Chcesz wykorzystać swoje umiejętności, a jednocześnie rozwijać się u jednego z najciekawszych pracodawców na rynku?

    Dołącz do nas w charakterze kierowcy pojazdów służbowych.

    Czego oczekujemy?

    • Prawo jazdy kat. minimum B,
    • Umiejętność płynnej i bezpiecznej jazdy samochodem,
    • Znajomość podstaw działania i obsługi pojazdów samochodowych,
    • Dyspozycyjność,
    • Nienaganna prezencja i kultura osobista,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Możliwość nauki języków obcych,
    • Wsparcie finansowe na naukę i rozwój,
    • Liczne benefity: dofinansowanie karnetów sportowych, opieka medyczna, miejsce parkingowe, wewnętrzna siłowania i bufet.

    Siedziba naszej instytucji znajduje się w Warszawie.

    Więcej informacji znajdziesz na stronie aw.gov.pl

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKierowcaKierowca pojazdów służbowych