Oferty
Specjalista ds. kadr i płac
Nowa
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

Optima

Excel

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie korekt,
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych,
  • obsługę kadrową pracowników (umowy o pracę, umowy zlecenia, B2B oraz zaświadczenia i faktury),
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • naliczanie zobowiązań wobec z ZUS, US i PFRON, PPK,
  • przygotowywanie raportów (w tym raportów dla poszczególnych projektów), statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych,
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia), obsługa benefitów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku w dużej (około 450 osób) międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość programu CDN OPTIMA, Płatnik oraz aplikacji Microsoft Office (zwłaszcza Excel),
  • doświadczenie pracy w rozbudowanej i dynamicznie zmieniającej się strukturze organizacyjnej,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu programów kadrowo-płacowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport Plus,
  • pracę hybrydową,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Seduo,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • owocowe poniedziałki,
  • naprawdę fajną atmosferę w Zespole fantastycznych Ha-e-rówek!
  • jeden krótszy dzień pracy, w piątki pracujemy do 15:00!