• Wszystkie ofertyKrakówBI & DataAnalityk Biznesowo - Systemowy
    Analityk Biznesowo - Systemowy
    BI & Data
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    T-SQL

    BPMN

    UML

    REST

    Kafka

    Scrum

    Opis stanowiska

    • znajomość SQL (T-SQL)
    • umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowo-systemowej
    • znajomość narzędzi wspierających modelowanie procesów biznesowych
    • podstawowa znajomość BPMN, UML
    • podstawowa wiedza z zakresu komunikacji między systemami (REST, KAFKA)
    • zainteresowanie automatyzacją procesów i chęć praktycznego wykorzystania
    • skrupulatność i dociekliwość w poszukiwaniu rozwiązań
    • samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia w celu rozwiązywania złożonych problemów
    • znajomość metodologii Scrum

    Mile widziana znajomość systemów low-code lub innych korzystających z silnika workflow

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • badaniu potrzeb biznesowych użytkowników względem systemu
    • proaktywnym poszukiwaniu rozwiązań dla pojawiających się problemów
    • tworzeniu dokumentacji biznesowo-systemowej dla zespołu projektowego.
    • modelowaniu i konfiguracji procesów w platformie low code
    • przygotowywaniu i optymalizacji zapytań SQL, tworzeniu tabel, widoków
    • ścisłej współpracy z developerami i testerami
    • udziale w projektowaniu rozwiązań dla wewnętrznych klientów
    • analizie i naprawie błędów systemowych
    • udziale w rozwoju systemu informatycznego od developmentu funkcjonalności po wdrożenie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyKrakówBI & DataAnalityk Biznesowo - Systemowy