• Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedaż B2BBankier Klienta Biznesowego (mikroprzedsiębiorstwa)
    Bankier Klienta Biznesowego (mikroprzedsiębiorstwa)
    Nowa
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    bankowość

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania:

    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Przedsiębiorcom (do 5 mln PLN obrotu rocznego)
    • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
    • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
    • posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
    • charakteryzuje Cię znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),
    • posiadasz znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw,
    • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
    • jesteś nastawiony na realizację celów,
    • posiadasz wykształcenie min. średnie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
    • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
    • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”),
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • rozwój;
    • program motywacyjny Platynowy Klub Alior Banku,
    • ścieżka kariery - u nas możesz awansować pionowo aż do stanowiska Dyrektora ds.,
    • rozwój kompetencji miękkich, poprzez szkolenia centralne i wsparcie trenera regionalnego.
    Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedaż B2BBankier Klienta Biznesowego (mikroprzedsiębiorstwa)