• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażZarządzanie sprzedażąDyrektor ds. sprzedaży
    Dyrektor ds. sprzedaży
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    zarządzanie sprzedażą

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w modelu sieci placówek franczyzowych
    • zarządzanie pracą sieci podległych placówek partnerskich na podległym obszarze
    • realizacja założonych celów biznesowych
    • planowanie, realizacja i rozwój sprzedaży
    • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z franczyzobiorcami
    • raportowanie wyników sprzedaży podległego regionu
    • zapewnienie wsparcia merytorycznego w bieżącym funkcjonowaniu podległych placówek partnerskich

    Poszukujemy Cię, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu regionem placówek sprzedażowych w modelu franczyzowym (mile widziane w branży finansowej)
    • umiesz budować długofalowe i pozytywne relacje z partnerami biznesowymi
    • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów
    • posiadasz wysokie umiejętności menedżerskie i negocjacyjne
    • działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji
    • wyróżniasz się wysoką etyką zawodową
    • posiadasz umiejętność budowania entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
    • wyższe wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • samodzielne stanowisko raportujące do Dyrektora Regionu
    • samodzielność w zarządzaniu powierzonym obszarem
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
    • dostęp do programów rozwojowych umożliwiających doskonalenie swoich kompetencji zawodowych
    • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
    • umowę o pracę oraz system premiowy oparty na wynikach
    • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia.