• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataMenedżer ds. Zarządzania Danymi
    Menedżer ds. Zarządzania Danymi
    Nowa
    BI & Data
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Data Mesh

    Mile widziane

    SQL

    Python

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • udziale w projekcie wdrożenia systemu klasy Data Catalog,
    • budowie procesów zarządzania danymi przechowywanymi na platformie danych,
    • przygotowaniu regulacji wewnętrznych dla nowych procesów zarządzania danymi z uwzględnieniem koncepcji data mesh,
    • definiowaniu i wdrażaniu reguł jakości danych dla nowych strumieni danych,
    • wsparciu właścicieli danych w analizie przyczyn błędów jakości danych i możliwości ich poprawy,
    • zarządzaniu przepływami danych w oparciu o Data Catalog,
    • prowadzeniu działań edukacyjnych dotyczących nowych procesów zarządzania danymi.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada wiedzę i praktyczne doświadczenie we wdrażaniu koncepcji data mesh,
    • zna przynajmniej jedną wiodącą na rynku technologię katalogowania danych,
    • ma doświadczenie w budowaniu kontroli jakości danych niestrukturalnych,
    • zna regulacje w zakresie zarządzania danymi (Rekomendacja D KNF, DAMA, AI ACT),
    • dobrze komunikuje się werbalnie i pisemnie,
    • cechuje się inicjatywą, samodzielnością i proaktywnością,
    • łatwo nawiązuje relacje z klientem wewnętrznym zarówno z biznesu jak i IT,
    • chętnie dzieli się wiedzą ze współpracownikami,
    • ma wyższe wykształcenie z obszaru bankowości, informatyki lub pokrewne,
    • komunikuje się w języku angielskim,
    • mile widziane doświadczenie w programowaniu w sql i python.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w oparciu o wartości; odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).
    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataMenedżer ds. Zarządzania Danymi