• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćMłodszy Specjalista ds. Płatności Zagranicznych
    Młodszy Specjalista ds. Płatności Zagranicznych
    Finanse
    Alior Bank SA

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    rozliczenia zagraniczne

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą:

    • posiadającą podstawową wiedzę z zakresu rozliczeń zagranicznych
    • zaangażowaną, dokładną i systematyczną
    • potrafiącą pracować pod presją czasu
    • lubiącą pracę w zespole
    • biegle posługującą się pakietem MS Office, z naciskiem na Excel
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

    Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

    • procesowaniu płatności zagranicznych (SEPA, SWIFT, TARGET2)
    • realizowaniu zleceń od klientów bankowych LORO
    • prowadzeniu reklamacji i wyjaśnień związanych z przelewami walutowymi
    • obsłudze sesji rozliczeniowych
    • rozliczaniu kosztów i prowizji dotyczących transferów zagranicznych
    • możliwości wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów w obszarze płatności
    • udziale w testach wdrażanych projektów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćMłodszy Specjalista ds. Płatności Zagranicznych