• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoMłodszy Specjalista ds. Upadłości i Restrukturyzacji
    Młodszy Specjalista ds. Upadłości i Restrukturyzacji
    Prawo
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Kodeks Cywilny

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • jest w trakcie studiów prawnych (4/5 rok), bądź jest ich absolwentem
    • posiada podstawową znajomość kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o kosztach sądowych, ustawy prawo bankowe, ustawy o kredycie konsumenckim, ustawy prawo upadłościowe, ustawy prawo restrukturyzacyjne itp.
    • mile widziane doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze procesów prawno-windykacyjnych
    • jest nastawiona na realizację założonych celów i bardzo dobrze organizuje pracę własną
    • podchodzi dokładnie i skrupulatnie do wykonywania powierzonych jej zadań
    • dobrze zna obsługę pakietu MS Office, w szczególności Excel

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • obsłudze postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, w których Bank występuje jako wierzyciel
    • rozpatrywanie zgłoszeń Syndyków i nadzorców
    • rozpatrywanie zgłoszeń Klientów znajdujących się w upadłości/ restrukturyzacji
    • monitorowanie przebiegu postępowań
    • udzielaniu odpowiedzi na zapytania jednostek Banku dotyczące postępowań upadłościowych/restrukturyzacyjnych, sporządzaniu prostych uzasadnień prawnych/wsadów merytorycznych dla jednostek współpracujących
    • obsłudze postępowań w Krajowym Rejestrze Zadłużonych
    • obsłudze aplikacji banku oraz uzupełnianiu/odczytywaniu danych rachunków w obsłudze

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyWarszawaPrawoMłodszy Specjalista ds. Upadłości i Restrukturyzacji