• Wszystkie ofertyKrakówBI & DataSpecjalista ds. Koordynacji Projektów i Analiz
    Specjalista ds. Koordynacji Projektów i Analiz
    BI & Data
    Alior Bank SA

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    wymagania biznesowe

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada wykształcenie wyższe lub jest na ostatnim roku studiów.
    • ma wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania
    • posiada dobrą znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (w tym VBA)
    • posiada dobrą znajomość tworzenia zapytań SQL
    • umiejętnie organizuje swój czas pracy
    • jest samodzielna, zaangażowana i odpowiedzialna za prowadzone prace
    • posiada dodatkowy atut jakim będzie znajomość produktów i procesów bankowych, zagadnień z obszaru bezpieczeństwa Banku

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • współpracy przy administracji oraz parametryzacji systemu wspierającego proces przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz zapobiegania nadużyciom bankowym
    • zapewnianiu wsparcia analitycznego i raportowego dla klienta wewnętrznego
    • tworzeniu reguł analitycznych wykorzystywanych w zakresie przeciwdziałania przestępstwom
    • wsparciu w prowadzeniu projektów w obszarze bezpieczeństwa
    • zbieraniu, analizie i tworzeniu specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyKrakówBI & DataSpecjalista ds. Koordynacji Projektów i Analiz