Oferty
Specjalista ds. Private Banking
Nowa
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

język angielski

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania:

  • zapewnienie bieżącej obsługi Klientów w zakresie bankowości codziennej wraz z obsługą kasową,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji,
  • obsługa spotkań, zamawianie artykułów biurowych,
  • wsparcie Bankierów w codziennych obowiązkach,
  • przygotowywanie raportów.

  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • posiadasz min 1 rok doświadczenia w obsłudze Klientów w sektorze bankowym,
  • ważna jest dla Ciebie orientacja na potrzeby Klienta i budowanie długotrwałych relacji,
  • cechuje Cię skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobrze znasz MS Office,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”,
  • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.