• Wszystkie ofertyGdańskFinanseAudytSpecjalista ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy
    Specjalista ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy
    Nowa
    Finanse
    Alior Bank SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AML

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • Doświadczenie w bankowości lub instytucjach finansowych w obszarze AML a w szczególności w procesie analizy transakcji pod kątem przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz w sporządzaniu zawiadomień do GIIF,
    • Dobra znajomość produktów bankowych,
    • Podejście analityczne i ciekawość procesu,
    • Praktyczna umiejętność korzystania z aplikacji Microsoft (Outlook, Excel, Word),
    • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • Odpowiedzialność i samodzielność,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • Realizowanie obowiązków wynikających z Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML) oraz regulacji wewnętrznych banku,
    • Analiza i typowanie transakcji pod kątem podejrzeń prania pieniędzy,
    • Przygotowywanie zawiadomień do GIIF,
    • Monitorowanie stosunków gospodarczych z Klientami,
    • Podejmowanie decyzji w zakresie nawiązania bądź kontynuacji relacji z Klientem,
    • Wydawanie rekomendacji dla jednostek biznesowych w zakresie AML.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyGdańskFinanseAudytSpecjalista ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy