• Wszystkie ofertyGdańskFinanseKontrolingSpecjalista ds. Windykacji Prawnej Spadkobierców
    Specjalista ds. Windykacji Prawnej Spadkobierców
    Nowa
    Finanse
    Alior Bank SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    bankowość

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada znajomość zagadnień i pojęć prawnych w zakresie skutecznego odzyskania należności banku ze szczególnym uwzględnieniem procedury spadkowej oraz sądowej (prawo bankowe, ochrona danych osobowych, prawo cywilne, ustawy o kredycie konsumenckim, procedura cywilna, ustawa  o kosztach sądowych).
    • posiada umiejętności posługiwania się pakietem aplikacji biurowych np. MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji MS Excel oraz MS Word)
    • bardzo dobrze organizuje własną pracę oraz wykazuje się samodzielnością i otwartością na zmiany,
    • potrafi odnaleźć się w pracy zespołowej

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • realizacji procesu pozyskiwania i pozywania spadkobierców po zmarłych kredytobiorcach w szczególności w zakresie:

    - wszczynania postępowań spadkowych,

    - przeprowadzania postępowań sądowych na spadkobierców,

    - odpowiadania na wezwania sądów,

    - tworzenia pism na etapie postępowania sądowego,

    - korespondencji z urzędami i notariuszami,

    • udzielania odpowiedzi na pytania procesowe innych jednostek banku,
    • dbaniu o wysoką jakość i efektywność procesów.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

    Wszystkie ofertyGdańskFinanseKontrolingSpecjalista ds. Windykacji Prawnej Spadkobierców