• Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaStarszy Specjalista ds. Rozliczeń Gospodarki Własnej
    Starszy Specjalista ds. Rozliczeń Gospodarki Własnej
    Finanse
    Alior Bank SA

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    ekonomia

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • ma wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • zna przepisy z zakresu rachunkowości i przepisy podatkowe w zakresie faktur
    • ma doświadczenie na podobnym stanowisku
    • w stopniu średniozaawansowanym zna pakiet MS Office (Excel, Word)
    • posiada umiejętność analitycznego myślenia
    • jest komunikatywna i otwarta na współpracę w zespole

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • monitorowaniu terminowych rozliczeń dokumentów zakupu
    • monitorowaniu rozliczeń z pracownikami - służbowe karty płatnicze
    • uzgadnianiu sald kont - zobowiązania wobec kontrahentów
    • parametryzacji kartotek kontrahentów
    • sporządzaniu raportów i analiz
    • identyfikacji obszarów do automatyzacji i proponowaniu rozwiązań mających na celu usprawnianie procesów
    • testowaniu zmian/nowych funkcjonalności w aplikacjach bankowych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaStarszy Specjalista ds. Rozliczeń Gospodarki Własnej