• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoStarszy Specjalista ds. Zgodności
    Starszy Specjalista ds. Zgodności
    Prawo
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    compliance

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada wyższe wykształcenie, preferowane prawnicze lub ekonomiczne,
    • posiada doświadczenie zawodowe w obszarze Compliance, w szczególności w zakresie szacowania i oceny ryzyka braku zgodności lub w instytucjach nadzoru rynkowego (doświadczenie tego rodzaju mile widziane, nie jest to warunek konieczny),
    • charakteryzuje się znajomością i umiejętnością stosowania obowiązujących przepisów prawa, wytycznych oraz rekomendacji organów nadzorczych nad rynkiem finansowym,
    • posiada umiejętności konstruktywnej analizy problemów,
    • posiada umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach,
    • jest sumienna, dokładna i odpowiedzialna
    • jest chętna do rozwoju i zdobywania wiedzy w wybranych obszarach odpowiedzialności zespołu, obejmujących bardzo wiele ciekawych zagadnień regulacyjnych m.in. obszar ładu wewnętrznego Banku (rekomendacja Z), obszar MiFID 2, regulacje ESG i AI.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • koordynacji procesu wymiany informacji z organami nadzorczymi, w szczególności poprzez kontakty z przedstawicielami UKNF, obsługę portalu obsługi korespondencji, współpracę z jednostkami merytorycznymi Banku,
    • realizacji testów zgodności, definiowaniu i obliczanie wskaźników KRI i koordynacji badań monitoringu jakości w obszarach uniwersum Compliance,
    • rekomendowaniu i inicjowaniu rozwiązań dla identyfikacji i ograniczania ryzyk Compliance,
    • analizie danych, dbałości o wysoką jakość danych oraz przygotowywanie raportów zarządczych,
    • uczestniczeniu w projektach i inicjatywach prowadzonych w ramach zadań realizowanych przez jednostkę zgodności.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyWarszawaPrawoStarszy Specjalista ds. Zgodności