• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćStażystka/Stażysta w Departamencie Walidacji Modeli
    Stażystka/Stażysta w Departamencie Walidacji Modeli
    Finanse
    Alior Bank SA

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    SQL

    Opis stanowiska

    Pragniesz poznać świat bankowości od środka i zdobyć pierwsze doświadczenie? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

    Chcesz nauczyć się:

    • przebiega proces zarządzania ryzykiem modeli,
    • spełniane są wymagania Rekomendacji W KNF,
    • działa System Kontroli Wewnętrznej,
    • funkcjonuje organizacyjnie Komitet Ryzyka Modeli,
    • wykorzystywane są narzędzia takie jak Sharepoint w zarządzaniu procesowym,
    • koordynowany jest proces komunikacji z wieloma interesariuszami

    to, ten staż jest właśnie dla Ciebie!

    Jeżeli jesteś osobą:

    • ukończyła studia bądź ma status studenta II stopnia (studia stacjonarne lub niestacjonarne, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia),
    • charakteryzuje się otwartością, komunikatywnością i energią do działania,
    • posiada wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych,
    • cechuje się skrupulatnością i profesjonalizmem,
    • jest zainteresowana zarządzaniem procesowym,
    • posiada dobrą znajomość pakietu MS Office,
    • posiada dobra znajomość języka angielskiego,
    • posiada znajomość języka SQL - jako dodatkowy atut.

    to, szukamy właśnie Ciebie!

    Czujesz, że ten staż został stworzony specjalnie do Ciebie? Aplikuj do nas!

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatny 6-miesięczny staż​),
    • elastyczny czas pracy: ½ etatu lub więcej - Ty wybierasz!
    • ciekawy program onboardingowy i opiekę mentora,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat i dzień na „U” itp.),
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet.
    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćStażystka/Stażysta w Departamencie Walidacji Modeli