• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażStażystka / Stażysta w Dziale Produktów Transakcyjnych Klienta Biznesowego
    Stażystka / Stażysta w Dziale Produktów Transakcyjnych Klienta Biznesowego
    Nowa
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Jeżeli:

    • Posiadasz umiejętność analitycznego rozwiązywania zadań,
    • Posługujesz się narzędziami: Excel, PowerPoint,
    • Jesteś dokładny i dociekliwy,
    • Lubisz zdobywać wiedzę,

    To szukamy właśnie Ciebie!

    Mamy dla Ciebie ofertę stażu która polega na wsparciu realizacji bieżących zadań w Zespole odpowiedzialnym za ofertę produktów transakcyjnych dla Klientów Biznesowych. U nas nabędziesz praktyczną wiedzę o:

    • Optymalizacji i robotyzacji działań operacyjnych,
    • Projektach wdrożeniowych, w tym współtworzeniu wymagań biznesowych, uzgadnianiu businesscase, analizach rynku,
    • Produktach bankowych dla Klienta Biznesowego,
    • Raportowaniu i rozliczaniu promocji i ofert specjalnych.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatny 6-miesięczny staż​),
    • elastyczny czas pracy: ½ etatu lub więcej - Ty wybierasz!
    • ciekawy program onboardingowy i opiekę mentora,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat i dzień na „U” itp.),
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet.
    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażStażystka / Stażysta w Dziale Produktów Transakcyjnych Klienta Biznesowego