• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażPrzedstawiciel /ka ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
    Przedstawiciel /ka ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
    Sprzedaż
    Allianz

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    finanse

    Opis stanowiska

    Rozwijaj swoją karierę z najsilniejszą marką ubezpieczeniową!

    Twoje Zadania:

    • Pozyskiwanie klientów: Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi
    • Indywidualne oferty ubezpieczeniowe: Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, gwarantujących im najlepszą ochronę
    • Spotkania sprzedażowe: Aktywne prowadzenie spotkań sprzedażowych mające na celu zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla klientów
    • Rozwój: Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy na temat produktów ubezpieczeniowych
    • Szkolenia i warsztaty: Udział w programach szkoleniowych i warsztatach podnoszących Twoje kompetencje

    Nasze Wymagania:

    • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
    • Organizacja pracy: Samodzielność, organizacja pracy i umiejętność efektywnego zarządzania czasem
    • Chęć rozwoju: Motywacja i chęć do podnoszenia swoich kompetencji
    • Determinacja: Skupienie na osiąganiu indywidualnych celów sprzedażowych
    • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Niekaralność

    Mile Widziane:

    • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej

    Co Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: System prowizyjny, premie kwartalne, wsparcie finansowe na start
    • Elastyczność pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach i z dowolnego miejsca
    • Kariera z liderem: Możliwość rozwoju kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową na świecie
    • Profesjonalne wsparcie: Pomoc ze strony doświadczonego Menedżera i Zespołu na każdym etapie współpracy
    • Szacunek i otwartość: Współpraca oparta na wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji
    • Rozwój zawodowy: Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju kariery
    • Dodatkowe dochody: Możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu
    • Nagrody i wyjazdy: Atrakcyjne konkursy i nagrody za osiągane wyniki

    Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i prestiżowej branży ubezpieczeniowej! Aplikuj teraz!

    Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażPrzedstawiciel /ka ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych